Dzień ślubu jest dla nas czymś wyjątkowym, więc nic dziwnego, że chcemy w ten dzień czuć się wyjątkowo. Wszystko powinno być idealnie tak jak tego chcemy, jest to nasz ślub i nie możemy iść na kompromisy. Właśnie dlatego powinniśmy skorzystać z usług firm, które wykonują ozdoby weselne typowo dla danej pary, a nie produkuje je masowo dla wszystkich takie same.

Spersonalizowana zawieszka na butelkę

zawieszki weselne na butelkiWiększość wesel, to wesela z alkoholem, więc jedną z popularniejszych ozdób, które zamawiają młode pary, są specjalne zawieszki. Zawieszki weselne na butelki cieszą się bardzo dużą popularnością. Na każdym weselu wódka weselna jest nimi przystrojona, co nadaje jej takiego odświętnego charakteru. Możemy wybrać jeden z oklepanych już wzorów lub znaleźć firmę, która wykona dla nas takie zawieszki według naszych wytycznych. Osobiście polecam drugą ze wspomnianych opcji. Jest to znacznie lepsza alternatywa. Pierwsze co musimy zrobić, to znaleźć firmę, która się podejmie wykonania takiego zlecenia, co nie powinno być trudne. Następnie musimy dogadać szczegóły zamówienia. Po pierwsze określić ile takich zawieszek potrzebujemy. Dobrze jest zamówić kilka zawieszek więcej, ponieważ zawsze kilka może ulec zniszczeniu, więc będziemy mieli na zapas. Kolejnym krokiem jest dopasowanie modelu zawieszki do kształtu butelki. Ostatnim szczegółem jest sam wzór zawieszek, musimy razem z grafikiem stworzyć jakiś projekt.

Koszt wykonania takiej jeden zawieszki to kwota rzędu kilku złotych. W przypadku zamówienia większej ilości cena za sztukę maleje, ponieważ jest to traktowane jako zamówienie hurtowe. Zamówienia możemy dokonać przez internet. Z łatwością znajdziemy firmę, która z chęcią wykona dla nas takie zamówienie. Czas realizacji zmówienia to zazwyczaj kilka dni.

Kategorie: Usługi