W obecnych czasach dużą popularnością cieszą się naturalne suplementy diety, dzięki którym można usprawnić funkcjonowanie układu immunologicznego, uchronić się przed licznymi schorzeniami, wspomóc funkcjonowanie organizmu. Jednym z takich produktów z pewnością jest ekstrakt rokitnika, który zawiera karotenoidy, tokoferole i antyoksydanty.

Piękna skóra dzięki stosowaniu ekstraktu z rokitnika

polecany ekstrakt z rokitnikaJest częstym dodatkiem do wielu kosmetyków, sprawdza się w pielęgnacji cery dojrzałej i suchej oraz odwodnionej. Wyrównuje koloryt, likwiduje przebarwienia. Sięgając po polecany ekstrakt z rokitnika można poprawić kondycję skóry, spowolnić proces starzenia się naskórka. Ekstrakt z owoców rokitnika zazwyczaj pozyskiwany jest metodą ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla. Wysokiej jakości produkt jest całkowicie naturalny, charakteryzuje się pomarańczowo-czerwonym kolorem. Może być dodawany do kosmetyków do twarzy, kremów oraz balsamów do ciała. Świetnie sprawdzi się również jako odżywka do włosów, odżywi pasma i nada im wyjątkowego blasku. Zawiera kwas palmitynowy, a także inne ważne składniki. Mogą po niego siąść osoby z cerą dojrzałą, naczyniową i suchą. Skutecznie radzi sobie z wieloma niedoskonałościami. Świetnie sprawdzi się jako kosmetyk likwidujący rozstępy. Uelastycznia skórę, przyczynia się do poprawy jej kondycji. Dzięki niemu można cieszyć się gładkim ciałem.

Warto stosować produkty z rokitnika na skórę oraz włosy, gdyż wykazują one wyjątkowe właściwości odżywcze. Świetnie sprawdzą się także jako suplement, który wzmacnia zdrowie, skutecznie zapobiega wielu schorzeniom. Wyjątkowe właściwości tej rośliny sprawiają, że produkty z niej pozyskiwane cieszą się dużą popularnością wśród osób, które przywiązują wagę do stosowania naturalnych suplementów.