Zastanawiałam się, co mogę kupić mojej mamie na urodziny. Zawsze kupowałam jakieś drobiazgi, kiedy jeszcze nie pracowałam. Nie było mnie stać na lepsze prezenty. Mama za to kupowała mi wszystko, co było mi potrzebne. Dlatego teraz, gdy już chodzę do pracy, mogę rozejrzeć się za jakimś prezentem idealnym, który ją zaskoczy.

Cudowne, nowoczesne wyciskarki Hurom

hurom alpha plusDługo myślałam, co mogę jej kupić. Wiedziałam, że mama zawsze kupuje sobie różne soki w butelkach, za które dość dużo płaci. Na przykład jakiś sok ze świeżo wyciskanych owoców kosztuje od 4-8złotych nawet. Musiała je pić, bo były bardzo zdrowe i brakowało jej witamin. Pomyślałam, że może właśnie w tym kierunku powinnam czegoś szukać i właśnie wtedy w ręce wpadła mi Hurom Alpha Plus w galerii handlowej, w sklepie z małymi urządzeniami gospodarstwa domowego. W końcu jeżeli codziennie pije dwa soki, to sporo wyjdzie jej w przeciągu miesiąca i roku. A jak kupię jej taką wyciskarkę, to przynajmniej będzie sama mogła uczestniczyć w procesie przygotowywania soku. Takie własnoręcznie przygotowane soki, są znacznie zdrowsze, ponieważ możemy od razu je spożyć i wiemy, co na pewno jest w nich umieszczane. Postanowiłam kupić jej nową wyciskarkę Alpha Plus, której unowocześnieniem był dodatkowy większy otwór na produkty. Ludzie ją chwalili, że proces tworzenia z taką unowocześnioną wyciskarką jest o wiele łatwiejszy, więc nie zastanawiałam się długo i postanowiłam ją kupić.

Teraz mama może sama przygotowywać swoje soki i dzięki temu zaoszczędzić. Była bardzo szczęśliwa, gdy dostałą ode mnie ten prezent. Nie rozstaje się teraz ze swoją wyciskarką i przygotowuje soki dla całej rodziny z różnych produktów, kombinuje ze smakami i przede wszystkim- dostarcza sobie odpowiednich witamin .