Na remont kuchni zdecydowałam się zaraz po tym jak mnie zalała sąsiadka z góry. To był idealny moment na zmiany a i tak musiałam zdjąć wszystkie płytki ze ścian, bo niektóre same już odpadały. Zatrudniłam ekipę remontową, którą dobrze znałam.

Nowe meble kuchenne z prestiżowego sklepu

salon mebli kuchennych gdyniaMój kolega Franciszek ze szkoły średniej miał własną firmę remontową i to z nim podjęłam współpracę. Od razu wyrzuciłam wszystkie meble, ponieważ zamierzałam mieć wszystko nowe od podstaw. Udałam się do centrum miasta, gdzie mieścił się największy salon mebli kuchennych gdynia i tam zamierzałam poszukać czegoś dla siebie. Oceny ten salon miał bardzo dobre, ponieważ wiele osób polecało mi to miejsce. Na dodatek wcale nie było tak drogo i mogłam sobie pozwolić na luksus. Do centrum pojechałam taksówką. O tej porze zawsze były korki a ja za dobrze nie potrafiłam jeździć. Kiedy dojechałam na miejsce to zauważyłam, że salon był ogromny i ogromną przyjemnością weszłam do środka, ażeby się rozejrzeć. Było mnóstwo mebli do kuchni różnego rodzaju a dostępny był chyba każdy materiał, z którego wykonywano takie meble. Zanim przeszłam cały sklep to upłynęło sporo czasu a fajnych mebli było tak dużo, że nie byłam w stanie od razu podjąć decyzji. Wzięłam katalog i wróciłam do domu, ażeby na spokojnie przejrzeć jeszcze wszystkie meble, które salon posiadał w ofercie. W końcu zdecydowałam się wybrać meble, które uznałam za najbardziej odpowiednie do mojej kuchni. Byłam pewna, że tego właśnie poszukiwałam przez cały czas.

Kiedy już kuchnia była całkowicie wyremontowana i z nowymi meblami to czułam się wspaniale. W końcu miałam swoją wymarzoną kuchnię. Długo zwlekałam z remontem, ale sąsiadka zdecydowanie mi w tym pomogła. Te zmiany były mi bardzo potrzebne.