Odkąd tylko stworzyłem swoje własne biuro to zależało mi na tym, żeby praca w nim była dla mnie przyjemnością. Wiedziałem więc, że mój gabinet musi być naprawdę przyjemnie urządzony. Na wyposażeniu musiałem mieć ogromny telewizor. Taki, żebym dobrze widział na nim wszelkie notowania giełdowe oraz aktualne wiadomości. Zaprosiłem do współpracy firmę zajmującą się montażem systemów wizualnych i dźwiękowych.

Zainstalowanie audio-video zleciłem profesjonalistom

instalacje avPostanowiłem, że w moim gabinecie będzie naprawdę na bogato. Umeblowaniem zająłem się samodzielnie, ale firmę do instalacji audiowizualnej ściągnąłem z drugiej części kraju. Bo chodziło mi o to, żeby mieć sprzęt najwyższej klasy. Potrzebowałem przede wszystkim ogromnego ekranu. Chciałem, żeby był zakrzywiony – tak na wpół zaokrąglony. Na szczęście firma, którą nająłem oferuje profesjonalne instalacje av na życzenie. Wystarczyło więc dokładnie omówić szczegóły mojego zamówienia. Kiedy już wszystko wyjaśniłem to musiałem poczekać kilkanaście dni na przygotowanie całego systemu audiowizualnego. Kolejnym krokiem było zamontowanie wszystkiego w moim gabinecie. Połączyłem swoje biuro z opcją sali konferencyjnej, bo pomyślałem, że taki ogromny ekran można przecież wykorzystać w trakcie zebrań i konferencji. Za cały system multimedialny zapłaciłem bardzo uczciwy rachunek. Nie przepłaciłem ani trochę, bo sam ogromny ekran warty był naprawdę dużych pieniędzy.

W moim biurze wykonano dla mnie system multimedialny, który prezentuje się po prostu bardzo bogato. Za plecami mam gigantyczny ekran, który został stworzony z kilku mniejszych ekranów. Cały panel sterujący mam wmontowany w moje biurko. Do tego oczywiście wykonano odpowiednie nagłośnienie. Tak to można pracować długimi godzinami.