Szef to zawsze dawał mi jakieś zlecenia na ostatnią chwilę. Wszystko było pilne a ja musiałem to wykonać. Z czasem to się przyzwyczaiłem do takiego trybu pracy i już nawet potrafiłem przewidzieć, czego będzie ode mnie chciał mój szef. System pracy, który zastosowałem sprawdzał się wręcz idealnie.

Kupno upominków dla kontrahentów w hurtowni internetowej

hurtownia upominków onlineWielkimi krokami zbliżały się Święta Bożego Narodzenia i już wiedziałem, że przyjedzie do mnie szef ze zleceniem. Każdego roku wysyłał do kontrahentów jakieś upominki i w tym roku zapewne planował to samo. Przygotowałem sobie już kilka opcji a najbardziej spodobała mi oferta, którą miała hurtownia upominków online a znalazłem tę hurtownię jakiś czas temu. Oferowano tam masę różnych upominków w niskich cenach i każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Wybrałem nawet upominki dla kontrahentów w tej hurtowni, bo wiedziałem co mniej więcej szef zamierzał wybrać. Na dwa tygodnie przed świętami wpadł do mnie szef i zlecił mi zamówienie upominków. Zadowolony z siebie przedstawiłem mu swoją propozycję, która oczywiście mu się spodobała. Nie ukrywał zadowolenia, że byłem już przygotowany. Znał doskonale hurtownię z upominkami, bo jego żona zawsze w niej robiła zakupy i była zadowolona. Wybrane przeze mnie upominki po akceptacji przez szefa zostały zamówione w tej hurtowni. Poprosiłem o jak najszybszą wysyłkę, bo zostało niewiele czasu a przecież jeszcze musiałem zapakować upominki w torebki świąteczne.

Ze wszystkim wyrobiłem się dużo wcześniej niż rok temu i miałem spokojny koniec tygodnia. Wziąłem kilka dni wolnego po świętach, ponieważ planowałem wyjechać w góry na zabawę sylwestrową. Przy okazji miałem zamiar odpocząć przed nowymi wyzwaniami, które czekały na mnie w pracy.