Miejski styl to mikstura indywidualizmu i obecnych trendów. Nie chodzi o to, żeby dokładnie powielać modny trend, ale tak go dopasować do własnego stylu, żeby jak najlepiej wyrazić siebie. Mieszanki stylów i eksperymenty z modą są znacznie ciekawsze, niż ślepe podążanie za tym, co widzimy na social mediach influencerów, którzy noszą konkretne ubrania tylko dlatego, że ktoś im za to zapłacił. 

Torebka to niezbędny dodatek

torebki z naszywkamiNaszywki od jakiegoś czasu pomagają wyrazić nasze indywidualne upodobania. Ich umieszczenie na części ubioru jest proste i nie wymaga specjalnego kleju, tylko zaznajomienia się bliżej z żelazkiem. Torebki z naszywkami to szczególny dodatek. Nie na wszystkich da się łatwo umieścić naszywki ze względu na materiał, z jakiego wykonana jest torebka. Sklepy oferują jednak gotowe torebki, na których możemy znaleźć mniej i bardziej fantazyjne naszywki. Takie torebki nie ograniczają się do jednego stylu – naszywki znajdziemy zarówno na klasycznych, skórzanych czarnych torbach, jak i szkolnych workach na ramię. Trend nie ma też ograniczeń wiekowych – jeśli chcesz mieć modną torebkę, nie powinien ograniczać cię limit wiekowy. Jeśli chcemy sami spersonalizować naszą torebkę, to te miękkie, materiałowe świetnie się do tego nadadzą. Łatwo umieścić na nich naszywkę, których wybór w sklepach stacjonarnych i internetowych jest nieskończony. 

Torebka nie jest tylko wygodnym sposobem na przechowywanie pod ręką potrzebnych przedmiotów, ale jest też również elementem, który może zrujnować lub idealnie dopełnić całą stylizację. Powinniśmy być z niego zadowolone w stu procentach. Jeśli nie lubicie codziennych torebek na ramię, naszywki sprawdzą się też na szkolnych i wycieczkowych plecakach, a nawet na małych wieczorowych kopertówkach.