Wszyscy instalatorzy oraz projektanci instalacji elektrycznych we wszelkiego rodzaju budynkach wiedzą jak ważna jest odpowiednia ochrona przed skutkami uderzeń piorunów. Aby jednak owa wiedza była cały czas pogłębiana, coraz większą popularnością cieszą się szkolenia z zakresu montowania instalacji odgromowej. Tego typu szkolenie jest niezwykle potrzebne dla każdego montera i mieszkańca domu. 

Ważne szkolenie z zakresu ochrony odgromowej

Ochrona odgromowa szkoleniePodczas tego typu szkoleń, kursanci dowiadują się o sposobie i zmianach w instalacji odgromowej w zależności od różnych czynników. Jeżeli interesuje nas dobra ochrona odgromowa szkolenie obejmuje przede wszystkim zewnętrzne instalacje odgromowe. Plan szkolenia obejmuje także pozyskanie zasobu wiedzy na temat wewnętrznych systemów odgromowych, a także wykonywania uziemienia z zachowaniem wszystkich norm. Zapisując się na szkolenie, będziemy mogli także brać udział w zajęciach praktycznych oraz ćwiczeniach, które pozwolą nam wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce. Kurs obejmuje także przeprowadzanie pomiarów oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji. Kursanci mogą także dowiedzieć się, jakie są najczęściej popełniane błędy podczas montażu instalacji odgromowych. Dzięki temu każdy kursant będzie mógł zapobiec sytuacji, która może zagrażać zdrowiu oraz życiu mieszkańców, oraz osób przebywających aktualnie w budynku. Ten aspekt jest niezwykle ważny także w budynkach użyteczności publicznej.

Szkolenia mające na celu przedstawienie podstaw ochrony odgromowej są niezwykle potrzebne zarówno dla osób przeprowadzających montaż tych instalacji, jak i deweloperów oraz mieszkańców tych domów. Szkolenie jest przeprowadzane w bardzo ciekawej formie, a wiedza jest przedstawiana przez wykwalifikowane osoby.

Kategorie: Usługi