Kiedy przymierzałem się do otworzenia własnego warsztatu samochodowego, byłem bardzo przejęty. Obiecałem sobie jednak już na samym początku, że będę używał produktów bardzo wysokiej jakości. Moje usługi miały być kompleksowe. Począwszy od wymiany oleju, aż po mniej skomplikowane naprawy. Dlatego potrzebowałem zakupić wiele produktów, tj. oleje silnikowe Eneos, czy narzędzia.

Olej silnikowy marki Eneos

oleje eneosDo założenia własnej działalności gospodarczej namawiali mnie w szczególności moi bliscy. Twierdzili, że jestem stworzony do bycia mechanikiem samochodowym i powinienem działać na własną rękę. Założenie takowego warsztatu wiązało się jednak z bardzo dużymi kosztami, więc wahałem się do końca. W końcu jednak postanowiłem spróbować. Obiecałem sobie jednak, że będę korzystał wyłącznie z produktów najwyższej jakości, po to, by wyrobić sobie renomę wśród klientów. Dlatego też, kiedy robiłem zakupy, by wyposażyć swój warsztat, zdecydowałem się na oleje Eneos. Są to rewelacyjne oleje silnikowe, oparte na bardzo dobrej technologii tej marki. Zapewniają bardzo dobrą ochronę silnika nawet w granicznych warunkach, chroniąc go przed zużyciem. Dlatego też postanowiłem bazować na olejach tej marki. Oprócz tego zakupiłem inne wysokojakościowe produkty i sprzęty. Zainwestowałem we własną stronę internetową i reklamę. Miałem nadzieję, że klienci obdarzą mnie zaufaniem i będą powierzać mi swoje samochody.

Od kilku miesięcy prowadzę swój warsztat samochodowy i muszę przyznać, że nie mogłem podjąć lepszej decyzji. Jestem niezależny i robię to, co kocham. Zauważam też, że coraz więcej klientów chce skorzystać z moich usług. Bardzo mnie to cieszy. Wierzę, że jest to zasługa wysokiej jakości produktów, których używam, tj. np. oleje marki Eneos. Jestem przekonany, że mój biznes będzie się rozwijał.