Coraz więcej mężczyzn marzy o umięśnionej sylwetce, z jak najmniejszą ilością tkanki tłuszczowej. Można to uzyskać bez posiłkowania się suplementami, jednak będzie to proces rozłożony w czasie. To dlatego z pomocą przychodzą suplementy, dzięki którym osiągniemy idealne ciało dużo szybciej.

Czy Mutant Mass jest dla mnie?

odżywka mutant massMutant Mass to popularny gainer, czyli smaczny szejk, który dostarcza ogromne ilość kalorii oraz białka. Tak naprawdę odżywka Mutant Mass ma do zaoferowania znacznie więcej. Wszystko dlatego, że jest to produkt zupełnie nowej klasy. Mutant Mass swoje działanie zawdzięcza połączeniu wysokiej jakości białek i węglowodanów. Zaletą est pakiet dodatkowych substancji, który ma za zadanie zwiększyć przyswajalność. Dzięki niemu również składniki główne wykorzystywane są w odpowiedni sposób. Mutant Mass to jeden z najbardziej rozpoznawalnych gainerów na całym świecie. Gainery sprawdzają się nie tylko jako dodatek. Możemy zastępować nimi posiłki główne w momencie, gdy nie mamy czasu na ich przygotowanie. Z zalet tego produktu może skorzystać każdy, kto w krótkim czasie chce zwiększyć swoją masę mięśniową. W gainerze Mutant Mass znajdziemy aż dziesięć rodzajów białka. To właśnie ten fakt w dużej mierze przyczynia się do zwiększonej wchłanialności. Mutant Mass nie tylko dostarcza organizmowi nadwyżkę kaloryczną, ale także wpływa na szybszą regenerację po treningu. Dodatkowo mówi się o tym, że poprawia siłę i wytrzymałość.

Mutant Mass sprawdzi się u osób, które chcą przytyć, jednak mają problemy z apetytem. Wtedy dobrym pomysłem może okazać się rozpuszczanie suplementu w soku owocowym. To dlatego, że zawarte w nich cukry proste jeszcze dodatkowo podnoszą wartość kaloryczną. Jeśli postawimy na regularne treningi i odpowiednie żywienie oraz wzbogacimy to odpowiednią suplementacją, z całą pewnością uzyskamy pożądany efekt.

Kategorie: Sport