Jestem człowiekiem, który przez kilkanaście lat bardzo ciężko pracował w jednej z warszawskich korporacji, po to, by oszczędzić pewną pulę pieniędzy. Potrzebna mi ona była do realizacji inwestycji, która miała być moim biznesem i sposobem na życie. Chciałem bowiem zakupić mieszkanie w centrum i żyć z jego wynajmu. Aby wyglądało perfekcyjnie, potrzebny był mi projektant wnętrz.

Warszawski specjalista od projektowania wnętrz

fachowe projektowanie wnętrz mieszkań - WarszawaPrzez kilkanaście lat, systematycznie oszczędzałem pieniądze. Do życia codziennego nie potrzebowałem wiele, ponieważ z natury jestem minimalistą. Dlatego też po tym czasie na moim koncie zagościła bardzo pokaźna suma pieniędzy. Chciałem jednak mieć czas na czerpanie radości z życia, dlatego stwierdziłem, że wystartuję z własnym biznesem. Dlatego też zakupiłem mieszkanie w centrum mojej ukochanej Warszawy, które nadawało się do remontu. Szukałem właśnie takiego wnętrza, ponieważ w nim łatwiej mógł działać człowiek, którego domeną jest fachowe projektowanie wnętrz mieszkań – Warszawa to duże miasto, wobec czego znalezienie odpowiedniego architekta nie zajęło mi wiele czasu. Bardzo mnie to ucieszyło. Nasza współpraca już na początku zapowiadała się bardzo owocnie. Dałem mu bowiem duże pole do popisu. Chciałem, aby mieszkanie prezentowało się bardzo dostatnio i aby jego widok powalał na kolana. Miałem do dyspozycji sporą sumę pieniędzy, więc architekta mogła ograniczać tylko jego własna wyobraźnia.

Gdy otrzymałem od projektanta wstępny plan na moje mieszkanie, byłem niezwykle zadowolony. Projekt zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Niemal od razu chciałem wcielać go w życie! Nie mogłem się doczekać, kiedy do środka wejdzie ekipa remontowa i zacznie urządzać mieszkanie według projektu. Byłem przekonany, że będzie wyglądać obłędnie.

Więcej informacji na stronie: https://www.patrykkowalski.eu/