Przez bardzo długi okres czasu nie mogłam znaleźć żadnej pracy. W końcu zdecydowałam się wyjechać zagranicę i tam „poszukać swojego szczęścia”. Nie chciałam jednak jechać w ciemno i najpierw postanowiłam sprawdzić, czy faktycznie uda mi się tam znaleźć pracę. Okazało się to łatwiejsze niż myślałam. Szybko znalazłam pracę w Niemczech i teraz pozostało mi tylko dojechać do tego kraju.

Jak z Wrocławia dojechać do Niemiec?

bus do niemiec wrocławPonieważ nie miałam własnego samochodu, miałam do wyboru tylko i wyłącznie komunikację publiczną. Doszłam do wniosku, że najlepiej będzie wybrać bus do Niemiec Wrocław to miasto, które leży blisko granicy z Niemcami, dlatego bez problemu znalazłam kilku przewoźników oferujących tego typu przejazdy. Wybrałam bus, który wydał mi się najodpowiedniejszy. Przewoźnik umożliwiał wcześniejszą rezerwację miejsca w busie, dzięki czemu nie musiałam się martwić, że w dniu wyjazdu okaże się, że nie ma dla mnie miejsca. Oferował on także przewóz bagażu w luku bagażowym, dzięki czemu bez problemu mogłam zabrać nawet kilka walizek. Od razu zarezerwowałam sobie bilet, ponieważ przeczytałam, że im szybciej to się zrobi, tym taniej będzie. Chociaż, jak to przemyślałam  to doszłam do wniosku, że tak czy inaczej, cena biletu na busa i tak jest niska. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Przejazd tym autokarem, okazał się bardzo przyjemny.

W busie była zamontowana klimatyzacja. Można było także rozłożyć fotele do pozycji półleżącej. To było bardzo wygodne i komfortowe, tym bardziej że jechałam w nocy. Dzięki temu mogłam się przespać. Bus zatrzymywał się tylko w kilku miejscowościach w Niemczech, także bardzo szybko dojechał na miejsce. Miałam dużo miejsca na nogi, dlatego mogłam się nawet wyprostować. Byłam bardzo zadowolona.