Dostałem propozycję pracy od przyjaciela mojej matki, za co oczywiście byłem mu niezmiernie wdzięczny. Jako informatyk nie narzekałem na brak zleceń, jednak Roman, przyjaciel mojej matki płacił mi dużo więcej niż inni i to u niego zarabiałem najwięcej i mogłem się rozwijać.

Noszenie laptopa do pracy w wygodnym plecaku

plecak na laptopaPracowałem na swoim sprzęcie, co mi odpowiadało, bo na laptopie miałem zainstalowane wszystkie niezbędne do pracy oprogramowania. Do pracy nosiłem laptopa w ręce, co zdecydowanie nie podobało się mojej matce. Uważała, że to drogi sprzęt i powinienem mieć jakiś wygodny plecak na laptopa, żeby go nie zniszczyć. Matka miała rację, ale ja póki co nie miałem czasu i wolnej gotówki, żeby kupić taki profesjonalny plecak, co oczywiście powiedziałem swojej matce. Ona nie chciała mnie słuchać i od razu stwierdziła, że kupi mi w prezencie ten plecak. Tego samego dnia, kiedy wróciłem do domu, to matka kazała mi iść z nią do sklepu. Chciała, żebym plecak na laptopa sam sobie wybrał, bo ona się na tym nie znała a chciała, żebym dostał plecak, z którego będę zadowolony. Dla mamy cena nie miała żadnego znaczenia i miałem swobodę wyboru. Zdecydowałem się na plecak ze średniej półki cenowej, bo taki mi wystarczał. Miał dodatkową przegrodę na ładowarkę do baterii i dodatkowe urządzenia. Plecak był wyjątkowo wygodny i nie obciążał mojego kręgosłupa tak bardzo. Noszenie laptopa w tym plecaku było wyjątkowo wygodne i byłem wdzięczny matce za ten prezent.

Praca dla Romana zaczęła zajmować mi najwięcej czasu i dlatego zdecydował się on, żeby zatrudnić mnie na stałe w swojej firmie. Zaoferował mi własny gabinet i profesjonalny sprzęt. Zarobki również były wysokie i właściwie, to nie miałem się nad czym zastanawiać. Przyjąłem tę pracę.

 

Kategorie: Usługi