Czyszczenie pojazdów suchym lodem obecnie robi furorę i dużo osób zastanawia się, ile kosztuje taka usługa. Okazuje się, że nie jest ona droga. Płatność rozliczana jest na trzy sposoby. Opowiem Ci o nich, dzięki czemu będziesz mógł zastanowić się, czy jest zainteresowany tym sposobem czyszczenia pojazdu. Zazwyczaj nie jest to drogie i można sobie na to pozwolić. 

Ile kosztuje czyszczenie suchym lodem?

czyszczenie suchym lodem cenaCena dzieli się na trzy rodzaje. Pierwszy rodzaj rozliczeń to za czas, który był potrzebny do wyczyszczenia pojazdu. Myjnie mają obliczone, ile kosztuje minuta korzystania z suchego lodu. Bardzo ciekawy sposób rozliczeń dla osób, które mają zabrudzenia na karoserii, które dość łatwo schodzą. Drugi rodzaj rozliczeń polega na płatności za zużyty lód oraz energię elektryczną. Jest to najczęściej wykorzystywane, ponieważ najłatwiej obliczyć, ile należy się za czyszczenie suchym lodem Cena nie jest zbyt wysoka, ponieważ surowce te są tanie. Trzeci rodzaj płatności jest wykorzystywany najrzadziej. Polega on na zmierzeniu powierzchni zabrudzeń. Rzadko się z niego korzysta, jednak jest opłacalny do osób, które mają trudno zmywalne plamy na karoserii. Nie opłaca się to tylko wtedy, kiedy chcesz umyć cały samochód. Poza tym obliczenie powierzchni do czyszczenia jest bardzo trudne i firmy nie decydują się na to. Każda myjnia może mieć inny cennik, dlatego dopytaj o to przed zamówieniem takiej usługi.

Myślę, że czyszczenie samochodu osobowego nie powinno być droższe niż pięćdziesiąt złotych. Wyjątek mogą stanowić duże pojazdy terenowe, ale jest to raczej rzadkość. Każdy sposób jest w pewien sposób opłacalny zarówno dla konsumenta, jak i firmy, która podejmuje się tego czyszczenia. Może to być świetna alternatywa tradycyjnej myjni samochodowej.

Kategorie: Usługi