Każdy rodzic chce dla swojego dziecka kupować najlepsze rzeczy. Jeśli dziecko jest małe, lecz umie chodzić i siedzieć i skończyło około 2 rok życia to kupujemy mu rowerek biegowy. Następnie kupujemy pierwszy rowerek z czterema kółkami, na którym dziecko uczy się jeździć. Kiedy już załapie jak powinno się prowadzić rower to kupujemy fajny rower dziecięcy np. z firmy Romet.

Wyposażenie rowerka dziecięcego z firmy Romet

rowery dziecięce rometFirma Romex wypuściła do obrotu sprzedażowego wiele ciekawych modeli zarówno rowerów dziecięcych, damskich i męskich. Rowery dziecięce Romet są bardzo popularne. Za taki rowerek o kołach o wielkości 16 cali zapłacimy około 500 zł. Dla większego dziecka, które umie bardzo dobrze jeździć możemy kupić rower około 20 cali. Taki rower może być w przedziale cenowym od 800 do 1000 zł. Wszystkie rowery Romet mają najlepsze przerzutki Shimano. Ponadto hamulce ręczne wykonane są z najwyższą starannością. Dodatkowo możemy dokupić sobie stopkę, dzwonek oraz bagażnik. Wszystkie rowerki dziecięce posiadają dwa błotniki, tylni oraz przedni. Dla chłopców najbardziej popularne są rowerki w kolorze granatowym lub niebieskim. Natomiast dla dziewczynek wybieramy rowery w kolorze białym, czerwonym lub różowym. Siedzenie w każdym rowerku dziecięcym jest bardzo miękkie, dzięki czemu komfort jazdy jest na najwyższym poziomie.

Wszyscy rodzice powinni pamiętać, że do zakupu roweru dziecięcego powinni także dokupić Kask i ochraniacze. Bezpieczeństwo dzieci podczas jazdy na rowerze jest najważniejsze. Niestety nie wszystkie dzieci jeżdżą w kaskach. Dodatkowo bardzo modne i popularne są odblaski do roweru oraz Lampka. Szczególnie po zmroku widoczność na drodze naszych dzieci jest bardzo ważna. Pamiętajmy, że życie naszych dzieci jest najważniejsze.