Wszyscy rodzice, którzy czekają na swoje pierwsze dziecko kupują wszystko to co najlepsze. Po pierwsze ubrania po drugie środki do pielęgnacji codziennej oraz wózek i łóżeczko. Do łóżeczka zawsze pamiętają dokupić przynajmniej dwa komplety najlepszej bawełnianej pościeli. Oczywiście takich pościeli jest bardzo dużo we wszystkich sklepach z artykułami dla dzieci bądź sprzedaży internetowej.

Bawełniana pościel dla dzieci

pościel do łóżeczka 120x90Standardowa pościel do łóżeczka 120×90 kosztuje około 50 złotych. Oczywiście najważniejsze by była ona wykonana z najlepszej gatunkowo bawełny. Tylko taka Bezpieczna jest dla wrażliwej skóry małego noworodka. Ponadto jest przewiewna co jest równie ważne. Pościel bawełnianą dziecięcą należy prać nawet w 60° oraz prasować. Oczywiście taka pościel może posiadać różnego rodzaju rysunki i nadruki. Byle nie były one klejone ponieważ przepracowaniu mogą się zniszczyć. Najczęściej dla dziewczynek wybierane pościele kolorze białym, różowym oraz innych kolorach pastelowych. Natomiast dla chłopca jest to pościel z autkami, dinozaurami lub łapacze snów. Obecnie wiele firm, które szyją and make ogłaszają się w internecie. U nich możemy zamówić pościel pod specjalny wymiar i z wybranego przez nas materiału. Takie komplety pościeli bardzo często kupujemy na prezent dla noworodka. Szczególnie jeśli nie wiemy co przynieść dane mu dziecku po narodzinach.

Najważniejsze jest dziecko miało wszystko to co jest mi niezbędne. Na pewno jeśli śpi samodzielnie w łóżeczku to musi mieć dobre jakościowo łóżeczko z materacyk jem oraz kilka kompletów pościeli. Szczególnie małe dzieci, które bardzo często ulewają muszą mieć tą pościel naprawdę często zmienią. Wysoka temperatura prania pościeli niemowlęcej jest gwarancją zabijania nieczystości i bakterii.

Kategorie: Dziecko