Kompletowanie wyprawki to z pewnością mile zadania dla każdej przyszej mamy.. Przeważnie odbywa się to pod koniec ciąży, czyli w siódmym – ósmym miesiącu życia, aby na czas mieć wszystkie niezbędne rzeczy dla maluszka.

Jakie jest zastosowanie pieluszek tetrowych?

pieluchy tetrowe białeKobiety, które oczekują na przyjście na świat swojego pierwszego malucha, nie mają jeszcze doświadczenia w opiece nad nim i też nie wiedzą jakie produkty się im najbardziej przydadzą. Na pewno doradza w tej kwestii doświadczeni rodzice,  którzy ten etap mają za sobą. Na pewno jednym z najważniejszych produktów, jakie przydają się w opiece nad dzieckiem są pieluchy tetrowe białe, które kupimy w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt. Są one wykonane z miękkiej bawełny, która zachowuje swój kształt nawet po wielu praniach w wysokiej temperaturze. Ponadto bawełna świetnie chłodnie nadmiar wody, przepuszcza powietrze i jest miła dla skóry. Doskonała się sprawdza w pieluszkach,  ponieważ można je szeroko wykorzystywać. Rodzice najczęściej stosują je jako tkanina do wycierania buzi i rączek po posiłku. Można pieluszkę wykorzystywać jako alternatywne prześcieradło na przewijaku, cienki i chłonny ręcznik, lekkie okrucue w ciepłe dni czy materiał do ochrony ramienia przed ulaniem malucha po karmieniu. Możemy ją kupić w wersji białej, ale także kolorowej czy z różnymi wzorami dla chłopców i dziewczynek. Poza tetrowymi pieluszkami, w sprzedaży znajdziemy także flanelowe czy bambusowe modele. Ich ceny zaczynają się od około dwóch złotych.

Pieluchy wielorazowe z tetry są dostępne w sprzedaży już od wielu lat i są najczęściej wybierane, ponieważ mają uniwersalne zastosowanie. Przeważnie wystarczy mieć około dziesięć sztuk pieluch, aby wystarczyły na przynajmniej rok stosowania. 

Kategorie: Dziecko