Kiedy byłam mała mój dziadek wprowadził mnie w świat swojej pasji, jaką było drewno. Był on z wykształcenia stolarzem, jednak nie tworzył nigdy zarobkowo mebli dla dorosłych. Jego pasją od zawsze były drobne, drewniane przedmioty, które strugał i zrobił z ogromnym zapałem. Zarabiał na tworzeniu przepięknych zabawek. Otworzył nawet własną firmę, którą teraz prowadzę ja. 

Drewniane mebelki do zabawy

mebelki dla lalekKażda dziewczynka chciałaby mieć takiego dziadka jak mój. Kiedy byłam mała miałam dzięki niemu całą kolekcję przepięknych zabawek z drewna, których pozazdrościły mi moje koleżanki. Dziadek, z wykształcenia stolarz, całą swoją miłość do drewna przelał na zabawki, które sam tworzył. Początkowo wykonywał je dla swoich dzieci,  z czasem jednak zainteresowanie jego wyrobami wzrosło na tyle, że postanowił zacząć sprzedawać na większą skalę. I tak powstała firma, produkującą ręcznie robione zabawki. Na ten moment jest to dość sporą firma, sprzedająca swoje wyroby w całym kraju. Mam okazję prowadzić teraz te firmę. Od lat najlepiej sprzedającym się produktem są mebelki dla lalek wykonane w pełni z drewna. Mebelki te są zazwyczaj wykonane tak precyzyjnie, że posiadają nawet dodatki w postaci poduszek, metalowych elementów i tak dalej. Mebelki robione są w różnych rozmiarach, pasują więc  do różnego typu lalek. Poza mebelkami firma mojego dziadka produkuje jeszcze inne drewniane zabawki dla dzieci w praktycznie każdym wieku.

Mój dziadek od młodych lat był pasjonatą drewna. Dlatego też z wykształcenia jest stolarzem. Postanowił zarabiać na życie tworząc drewniane zabawki. Otworzył po latach tworzenia ich na własną rękę większą firmę, która działa do dziś. Jednym z najlepiej sprzedających się produktów są mebelki drewniane dla lalek, które zachwycają precyzją wykonania.

Kategorie: Dziecko