Firmy Adidas raczej nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. To niemieckie przedsiębiorstwo jest nie tylko liderem w produkcji odzieży i sprzętu sportowego, ale również zajmuje się produkcją akcesoriów i wyposażenia, jakich nie mają w swojej ofercie inne firmy. 

Oryginalne frotki na nadgarstek od Adidasa 

oryginalna frotka na rękę adidasTa firma się nie ogranicza, produkuje stroje sportowe i wyposażenie do sportów drużynowych i indywidualnych. Sponsoruje setki drużyn z całego świata i jest związana kontraktami indywidualnymi z najwybitniejszymi sportowcami naszych czasów, bez podziału na dyscypliny. Jeśli przyjrzymy się na przykład zawodnikom uprawiającym tenis, większość z nich ma na nadgarstku charakterystyczną frotkę. Służy ona nie tylko do ścierania nadmiaru potu, ale przede wszystkim stabilizuje nadgarstek sportowca. Przeciwdziała to urazom, a w razie upadku stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla stawu nadgarstkowego. Oryginalna frotka na rękę Adidas jest do zakupienia w sklepach stacjonarnych i internetowych. Możemy ją nabyć w różnych rozmiarach i różnych zestawach kolorystycznych. Są w uniwersalnej formie, zatem mogą je nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Frotki Adidasa cechują się bardzo dużą wytrzymałością i bardzo dobrze przylegają do stawu, dzięki czemu stabilność, ale także swoboda poruszania ręką są na bardzo wysokim poziomie. Frotki nadają się również dla rekonwalescentów, którzy wracają do zdrowia po kontuzji nadgarstka. Adidas produkuje swoje frotki z użyciem najlepszych materiałów, dzięki czemu nie powodują podrażnień. 

Frotki Adidas świetnie absorbują pot, dzięki czemu można je stosować bez ograniczeń, szczególnie w słoneczne dni. Dzięki temu może być ona stosowana przez każdego, nie tylko zawodowych sportowców, podczas przejażdżek rowerowych, czy też joggingu.