Niejeden fan motoryzacji spędza długie godziny naprawiając, czyszcząc czy polerując swój samochód, ponieważ jego stan jest dla niego bardzo ważny. Nieważne czy regularnie korzystamy  z auta czy stoi pod domem, to zawsze wymaga konserwacji.

Czy chemia samochodowa jest skuteczna?

dystrybutor chemii samochodowejMyjąc karoserię samochody zwykłym szamponem możemy tylko pogorszyć stan lakieru, dlatego w tym celu lepiej nie ryzykować i sięgać po sprawdzone kosmetyki. Chemia jaką stosujemy w domu kompletnie się nie nadaje do czyszczenia samochodu, gdyż jest dedykowana do zupełnie innych powierzchni. Jeżeli  chcemy samodzielnie zadbać o wygląd naszego samochodu, to najlepiej udać się do sklepu motoryzacyjnego, w którym możemy liczyć na profesjonalną pomoc. Dystrybutor chemii samochodowej posiada w swoim asortymencie produkty do pielęgnacji, czyszczenia i konserwacji każdego rodzaju nawierzchni. Może to być lakier, metal, guma, plastik czy naturalna skóra. Każda z nich wymaga innego podejścia, ponieważ będzie odmiennie reagować na różne detergenty. Do chemii samochodowej przede wszystkim zalicza się szampony, pasty polerskie i woski do wyrównywania powierzchni i nabłyszczania. To także środki do czyszczenia felg, opon, silnika czy podwozia. Jeżeli chodzi o wnętrze samochodu, to w sklepach motoryzacyjnych kupimy odpowiednie środki do mycia i konserwacji tapicerki, foteli czy plastikowych elementów. Potrzebne są także spray’e do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji, które także znajdziemy w grupie tych specyfików.

Na rynku znajdziemy wielu dystrybutorów chemii samochodowej, którzy realizują dostawy do sklepów motoryzacyjnych, profesjonalnych myjni samochodowych, wypożyczalni pojazdów czy serwisów autoryzowanych salonów. Posiadają oni produkty najwyższej jakości.

Kategorie: Usługi