Elektroniczne motory dla dzieci są idealnym odwzorowaniem prawdziwych motocykli. Producenci dbają o każdy szczegół i profesjonalny wygląd. Jest to zabawka, która zwraca szczególną uwagę dzieci i na pewno przyniesie wiele godzin udanej zabawy. Jak dobrać motocykl dla 4 latka?

Wybór motoru dla 4 latka

motor na akumulator dla 4 latkaWiększość modeli przeznaczone są dla dzieci, które skończyły 3 rok życia. Wybierając motor na akumulator dla 4 latka nie powinniśmy mieć, więc dużo problemów. Główną zasadą podczas zakupu jest dopasowanie go do wzrostu, wagi i właśnie wieku. Ważne są również umiejętności dziecka – jeżeli w młodszych latach poruszało się ono na rowerku biegowym to ma już doskonale wykształconą umiejętność łapania równowagi. Dla czterolatka najlepszym modelem będzie ten o mocy 35 Watów. Rozpędza się on maksymalnie do 5 kilometrów na godzinę. Dzięki temu rodzice są zapewnieni, że zabawa będzie odbywała się w sposób bezpieczny, ale również nie będzie nudna, a motocykl szybko nie zostanie odłożony do kąta. Na rynku dostępne są modele produkowane na licencji wielu sławnych marek, które są idealną miniaturą rzeczywistych pojazdów użytkowanych przez dorosłe osoby. Mają one prawdziwą stacyjkę z kluczykiem, dwa silniki, których moc możemy sami wybrać, boczne lusterka oraz atrapy prędkościomierzy. Taki prezent na pewno zachwyci niejedno dziecko. Jeżeli 4 latek ma również młodsze rodzeństwo to można się zdecydować na wersję dwuosobową, która będzie miała zdecydowanie większe gabaryty niż na przykład ścigacz.

Taki motocykl na akumulator jest świetnym pomysłem na czwarte urodziny dziecka. Zabawka zapewnia długie godziny świetnej zabawy na podwórku. Najrozsądniej jest dokupić również kask oraz ochraniacze na łokcie i kolana – zapewni to jeszcze większe bezpieczeństwo jazdy. Niezależnie od wieku motocykl powinien być używany przez dziecko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

Kategorie: Dziecko