Od całkiem niedawna rozpoczęłam nowy etap w moim życiu. Zaczęło się to od tego, iż zakład pracy, w którym wiele lat pracowałam, było to około dwudziestu czterech lat poszedł do likwidacji i musiałam znaleźć nowa pracę. Udało mi się założyć swoją działalność gospodarczą, która jest jednocześnie moją wielką pasją. Zajmuję się firmą z dziedziny nieruchomości. Sprzedają działki i domy – to nasze główne zajęcie

Sprzedaję działki i domy dla każdego w Piasecznie

sprzedaż działek piasecznoJestem prezesem w mojej działalności gospodarczej – aktualnie zajmuję się sprawami bardziej papierowymi. Jednakże jestem bardzo dobrym znawcą całego rynku nieruchomości. W roku 1988 zaczęła się moja przygoda z działkami i budową domów, wtedy to rozpoczęłam własną budowę. Dużo dowiedziałam się w tym czasie o całym procesie towarzyszącym budowie domów, oraz o wszystkich pozwoleniach, których jest bardzo dużo. Do dzisiaj przepisy zmieniły się w bardzo małym stopniu, dlatego też mogę bardzo otwarcie korzystać ze swojej bardzo dużej wiedzy na każdym etapie rozwoju mojej firmy. Głównym profilem mojej działalności gospodarczej jest sprzedaż działek piaseczno. Dlatego też zajmujemy się prawie że, tylko i wyłącznie miastem Piaseczne oraz jego bliskimi okolicami. Jest to obszar na północ, południe, wschód i zachód – około piętnastu do dwudziestu pięciu kilometrów. Taki układ podyktowany jest tym i zawsze osobiście sprawdzamy każdą nasza działkę na sprzedaż. Z tego też powodu nasza firma jest bardzo profesjonalna i skierowana na indywidualnego klienta.

Za naszą działalność gospodarczą w dziedzinie sprzedaży działek w mieście Piaseczno i w jego bliskich okolicach otrzymaliśmy bardzo dużo znaczących nagród i wyróżnień. Między innymi był to zeszłoroczny Laur Konsumenta 2019, z czego jesteśmy bardzo dumni.