Od jakiegoś czasu prowadzę swój salon fryzjerski. na początku pracowałam u kogoś, jednak ta osoba postanowiła zakończyć działalność. Udało mi się ją przejąć i tylko dlatego mam teraz coś własnego. Czasami jednak spotkało mnie coś przyjemnego, o czym miałam okazję się przekonać. Była to praca moich marzeń.

Wybór kosmetyków fryzjerskich

profesjonalne kosmetyki fryzjerskieZaopatruję się tylko w dobrych hurtowniach. Używam najlepszych kosmetyków, ponieważ wiem, że tylko profesjonalne kosmetyki fryzjerskie mogą zapewnić pożądane efekty. Żadna drogeryjna odżywka nie będzie miała tak dobrego działania, jak kosmetyki profesjonalne. Mają one więcej składników aktywnych i są one komponowane przez specjalistów w tej dziedzinie. Posiadają oni ogromną wiedzę i znają się na właściwościach danego składnika. Wiem, ze mogę liczyć na te kosmetyki, ponieważ używam ich od lat i zawsze jestem zadowolona z efektów. Moje klientki wychodzą z salonu z uśmiechem na ustach i to chyba jest najważniejsze. Sama również używam tych kosmetyków w swojej domowej pielęgnacji i bardzo szybko dzięki nim odbudowałam zniszczone po rozjaśnianiu włosy. Mam kilku swoich faworytów, bez których nie jestem w stanie się obejść. Zawsze używam szamponu odbudowującego i odżywki w komplecie. Poza tym na umyte włosy nakładam olejek na końcówki, żeby je odżywić i zapobiec ich łamaniu. Różne składniki zawarte w oleju zabezpieczają włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Bardzo pomogły mi w pracy kosmetyki profesjonalne. Sprawiają, że mogę poradzić sobie nawet z włosami klientek, które są trudne do ujarzmienia. Mam tu na myśli włosy głównie kręcone i wysoko-porowate. Na każdy problem mam ratunek zawarty w kosmetykach. trzeba tylko wiedzieć, jakich kosmetyków używać do danego rodzaju włosów, ponieważ jest to bardzo istotne.