Istnieje wiele okazji, by podarować komuś coś jakiś drobny prezent. Jedną z takich okazji mogą być zbliżające się urodziny. Wówczas szukamy jakiegoś oryginalnego pomysłu na prezent, który wywoła na twarzy takiej osoby uśmiech. Wybierając odpowiedni prezent nie trzeba szukać drogiej rzeczy, a czasami wystarczy jedynie odrobina kreatywności. Jaki prezent warto kupić komuś z okazji urodzin?

Duże kubki z nadrukowanym własnym napisem

duży kubek z własnym nadrukiemW poszukiwaniu najlepszego prezentu z okazji urodzin, nie warto niepotrzebnie inwestować w oklepane prezenty. Warto w tym celu wykazać się odrobiną kreatywności i wybrać taki prezent, który przyda się obdarowanej osobie. Przykładem takiego prezentu, który każdemu się z pewnością przyda będzie kubek. Jednak mowa nie o zwykłym kubki, a takim który na swojej powierzchni będzie posiadał specjalny nadruk. Duży kubek z własnym nadrukiem będzie genialnym pomysłem na prezent urodzinowy. Wystarczy zamówić go na jednym z popularnych portali aukcyjnych i jednocześnie wybrać grafikę lub ulubiony cytat. Na kubku można również nadrukować własnoręcznie wybrane zdjęciu lub napis. Tym sposobem możemy wykazać się pomysłowościom i nadrukować na kubku zdjęcie, które będzie przypominać osobie obdarowanej o jakimś miłych zdarzeniu. Na kubku może się również znaleźć zdjęcie jakieś ulubionej postaci ze świata filmu, sportowca lub piosenkarza. To również dobry pomysł dla firm, które pragną zareklamować swoja firmę nadrukowując na kubkach swoje logo.

Ile zatem zapłacimy za taki oryginalny kubek z własnym nadrukiem? Na popularnych portalach aukcyjnych kubki z nadrukiem nie kosztuję wiele. Najczęściej ceny oscylują w granicy od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Porządny kubek możemy w internecie kupić już okolicy dwudziestu złotych.

Kategorie: Usługi