Jako długoletni fani wrestlingu amerykańskiego, od dawna polowaliśmy na gadżety czy elementy strojów naszych ulubionych zawodników. Mimo iż nie były one zbyt trudne do dostania, to jednak ich ceny zdecydowanie odstraszały, zwłaszcza w połączeniu z kosztami przesyłki zza granicy, które bywały naprawdę wysokie.

Nadruk na koszulkach na zamówienie

bluzy z nadrukiem cenaNiektórych części ubioru, a zwłaszcza poszukiwanych przez nas bluz sportowych do treningu, nie widywaliśmy prawie wcale, więc zdecydowaliśmy się w końcu stworzyć projekt własnych wersji. Jedna z lokalnych firm wykonujących nadruki na koszulkach miała również w ofercie bluzy z nadrukiem cena takiej bluzy różniła się oczywiście od rodzaju samej podstawy, na jakiej miał być wykonany projekt, jednak była zdecydowanie niższa niż sprowadzane elementy odzieży. Zakład do którego złożyliśmy zamówienie był bardzo uznany w naszej okolicy, mając świetną renomę ze względu na wysoką jakość wykonania i bardzo dobrą odzież do nadruków, więc nie spodziewaliśmy się żadnych problemów z wykonaniem, mimo iż złożone przez nas projekty były bardzo złożone, i wymagały bardzo dokładnej metody naniesienia wydruku by wszelkie detale zostały zachowane w satysfakcjonujący nas sposób. Jako podstawę wybraliśmy jedną z najlepszych serii bluz sportowych, które były nie tylko wytrzymałe, ale również wygodne, doskonale sprawdzając się jako odzież treningowa, jak również i codzienna.

Nie zawiedliśmy się na końcowym wykonaniu projektu, gdyż bluzy były nadrukowane idealnie wedle złożonego projektu, co do najmniejszych detali. Sam wydruk był również bardzo wysokiej jakości i nie miał tendencji do ścierania się czy rozchodzenia, nawet podczas dość intensywnych treningów na powietrzu, gdzie nietrudno było o uszkodzenia odzieży.

Kategorie: Usługi