Jak wiadomo jedno z najbardziej popularnych miejsc jakie wybierają Polacy na wakacje, odpoczynek, to góry i morze. Nie ma w tym niczego dziwnego. Morze jest świetnym miejscem na odpoczynek. Morze po pierwsze uspokaja, jest idealne dla osób zdenerwowanych.

Noclegi tanie i w świetnej lokalizacji

noclegi kołobrzeg tanio blisko morzaMorze, także wpływa dobrze na aspekty zdrowotne. Wakacje nad morzem bardzo dobrze wpływają na zdrowie ludzi, którzy są chorzy na tarczycę, ale także astmę. Parę tygodni temu szukaliśmy z koleżankami jakiegoś wyjazdu. Chciałyśmy się od tego wszystkiego oderwać. Interesowały nas noclegi kołobrzeg tanio blisko morza. Kołobrzeg jest świetnym miejscem na wakacje. Moi znajomi polecali bardzo często. Mi na tym głównie zależało. Przede wszystkim dlatego, że choruje między innymi na tarczycę, a jak wiadomo – morze bardzo dobrze wpływa na poprawę. Hostel był prześliczny. Pokój był ogromny. Miałyśmy do dyspozycji salon z aneksem i pokój. Łazienka z wanną i prysznicem. Bardzo nowoczesny hostel. W doskonałej cenie. Zaprojektowany w jasnych, nowoczesnych barwach. Przeważała biała kolorystyka. Zasłony były beżowe. Meble, także zachowane w jasnych odcieniach. Całe „mieszkanie” było wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty. Począwszy od naczyń, kubków, sztućców, aż po sprzęt AGD. Miałyśmy nawet do swojej dyspozycji zmywarkę i bardzo dużą zamrażarkę. Istne marzenie! Pogoda też nam bardzo dopisała. Było przepięknie i słonecznie. Szczerze przyznam, że początkowo nie byłam przekonana co do takich miejsc.

Obawiałam się, że Kołobrzeg jest drogi i że noclegi są w dosyć krytycznym staniem. Na szczęście się myliłam! Okazało się, że było to jedno z najlepszych miejsc w jakich kiedykolwiek byłam. Zdecydowanie polecam każdemu to miejsce. Połączenie dobrego jedzenia, pięknych wnętrz i dobrej ceny. 

Kategorie: Podróże