Po skończeniu studiów, razem z bratem postanowiliśmy otworzyć własną działalność. Robert był świetny, jeśli chodzi o produkty wykonywane ze szkła hartowanego, z kolei o czym ja nie miałam bladego pojęcia. Natomiast ja potrafiłam dogadać się z każdym klientem. Nawet tym  najbardziej powściągliwym. Z kolei mój brat nie lubił rozmów z klientami, więc idealnie się dopełnialiśmy.

Coraz bardziej popularne są balustrady ze szkła

szklane balustrady z montażem w KrakowieW krótkim czasie nasza firma była bardzo znana w rodzinnym mieście, co bardzo nas cieszyło. Wykonywaliśmy przede wszystkim szklane balustrady z montażem w Krakowie. Cieszyliśmy się uznaniem klientów oraz trwałością wykonanych przez nas produktów. Produkcja balustrad była bardzo mocno sprawdzana przez mojego brata, jeśli musiał oddać innym pracownikom kilka zamówień. Podobało mi się jego podejście, ponieważ ważne jest, aby produkty były wykonywany z ogromną starannością. Trzeba zwracać uwagę na szczegóły. W końcu kto z nas tego nie robi? No właśnie. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zainteresowanie balustradami szklanymi ogromnie wzrosło. Ludzie przekonali się, że szkło jest produktem, który idealnie potrafi współgrać praktycznie z każdym wnętrzem czy innym materiałem . Nasi klienci przestali bać się zmian, wręcz się na nie otworzyli, co bardzo nas cieszyło. Na cenę balustrad wpływa wiele czynników. Począwszy od wymiarów balustrady, po chociażby dodatkowe cechy charakterystyczne. Niektórzy klientom bardzo zależy, żeby balustrad szklana była podświetlana albo proszą, aby częściowo na szybie znajdowała się jakaś ozdobna naklejka.

Cieszę się, że branża związana z balustradami nieustannie się rozwija. My też poznajemy nowe techniki. tak samo, jak klient przekonują się do pewnych rozwiązań. Balustrady ze szkła są niewątpliwym odkryciem i nie sądzę, żeby wyszły kiedykolwiek z mody. Balustrada ze szkła nadaje pomieszczaniom elegancji oraz nowoczesności.